Rumunsko: jarní Bukurešť z Prahy za hubičku
17.2.2023

Rumunsko: jarní Bukurešť z Prahy za hubičku

720

O této nabídce

Dopřejte si prodloužený víkend v Bukurešti nebo zůstaňte déle a procestujte celé Rumunsko. S akčními letenkami od Wizz Air se dostanete z Prahy do Bukurešti již za 720 Kč! V akci je mnoho termínů od března až do června včetně prodloužených víkendů a termínu přes Velikonoce. Tak co, poletíte taky?

Cena letenky zahrnuje přepravu malého příručního zavazadla s rozměry do 40 x 30 x 20 cm a hmotností 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit spolu s přednostním nástupem za poplatek, který se různí dle obsazenosti letu. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 15 EUR.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Rumunska

Cestování do Rumunska je aktuálně bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Doplňující informace, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Rumunsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Bukurešti z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Překrásná Bukurešť

Věděli jste, že tu najdete Národní divadlo, Vítězný oblouk, ruiny středověkého soudu uprostřed města, Palác parlamentu – druhou největší budovu světa s osmi podzemními patry? Skanzenové etnografické muzeum z nejúchvatnějších na světě? Deset křížů uprostřed Univerzitního náměstí na památku revoluce v roce 1989? Calea Victoriei – kdysi nejelegantnější ulici ve městě? Že je tu Caru’cu bere – restaurace nepřetržitě fungující od roku 1879 s interiérem z „krásných časů“. A výborně tu vaří i na ulici – ciorbu – kyselou zeleninovou polévku, hovězí plněné šunkou, sýrem, houbami či slaninou s douškem skvělého rumunského vína. Jediné, co v Bukurešti ještě chybí, jste vy! Je čas vyrazit!

Ubytování v Bukurešti

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Vzhledem k dalekému termínu vaší cesty vám raději doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.

  Náhled levné letenky do Bukurešti z Prahy

  Rumunsko: jarní Bukurešť z Prahy za hubičku

   


  Bude se hodit

  Letiště Praha (PRG)

  Wizz Air

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)