Romantický podzimní Edinburgh s letenkami z Prahy
27.9.2022

Romantický podzimní Edinburgh s letenkami z Prahy

1 078

O této nabídce

Našli jsme pro vás krásné levné letenky do skotského Edinburghu z Prahy, a to na celou řadu podzimních termínů včetně týdne 14. – 20. listopadu, který zahrnuje státní svátek 17. listopadu. Ceny začínají již na 1 078 Kč za zpáteční letenku! Do Edinburghu poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair a s sebou na palubu letadla si budete moci vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm a o neomezené hmotnosti. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 6 EUR, se kterým zároveň získáváte i prioritní nástup na palubu letadla, přeprava odbaveného zavazadla pak podléhá poplatku od 10 EUR, dle hmotnosti zavazadla a vybraného letu.

Romantická skotská krajina

Skotsko opředené tajemstvím, historie budící zvědavost. Divoké scenérie údolí, kopců a jezer, krajina posetá zříceninami hradů. Okolí je opuštěné, zatažená obloha neláká k životu. Jen ovce se sem tam pasou na zelených stráních. Uprostřed leží král všech jezer, proslulý Lochness, možná i se svou příšerou. Tak se toulejte přírodou, navštivte i skotská města a zapomeňte se v jednom z tradičních pubů, zaposlouchejte se do živé hudby a dejte si omamný, lahodný mok nesoucí jméno whiskey.

Podmínky pro cestování

Cestování do Velké Británie

Pro vstup na území Velké Británie není v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19 nutné splňovat žádné zvláštní podmínky. Podrobnější informace a aktuality sledujte na naší stránce Koronavirus ve Velké Británii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Edinburghu z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Edinburghu

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Edinburghu

Poznejte přírodní, kulturní a historické poklady Skotska po vlastní ose – z pohodlí pronajatého automobilu. Na nejnižší ceny pronájmu dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky do Edinburghu z Prahy

Romantický podzimní Edinburgh s letenkami z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Edinburgh (EDI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)