Říjnové letenky z Vídně na Mallorcu
10.5.2023

Říjnové letenky z Vídně na Mallorcu

od 1 263

O této nabídce

Prodlužte si léto na oblíbeném ostrově ve Středomoří. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu od 1 263 Kč. Termínů je dostatek po celý říjen, kdy na Mallorce panují velmi příjemné teploty vhodné ke koupání i turistice. Jako příkladový termín uvádíme odlet 10. a návrat 18. října.

V ceně letenky u Ryanairu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší příručák si v rámci služby Priority připlatíte 492 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 375 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Španělska

Pro cesty do Španělska se nemusíte prokazovat očkováním, testem ani formulářem, cesta je tedy volná jako dřív. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Oblíbená Mallorca

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod ideálních ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska vábící z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejlépe se po Mallorce dostanete pomocí půjčeného auta, které si předem rezervujte v naší autopůjčovně. Menší auto vás na týden v říjnu vyjde od 4 254 Kč.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 1 263 Kč
Říjnové letenky z Vídně na Mallorcu

Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)