Říjnové letenky z Prahy do Dubaje na přímých letech
28.9.2023

Říjnové letenky z Prahy do Dubaje na přímých letech

4 989

O této nabídce

Domácí letecká společnost Smartwings do svého rezervačního systému opět uvolnila zlevněné letenky z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB). Ve vybraných termínech během měsíce října pořídíte zpáteční letenky do Spojených arabských emirátů za ceny oscilující kolem 5 tisíc Kč. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Dubaje na vás čekají v termínu od 5. do 9. října (prodloužený víkend od čtvrtka do pondělí) za 4 989 Kč.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Dubaji (DXB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

V Dubaji se nudit nebudeš

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Cestování do Spojených arabských emirátů je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 989 Kč

Říjnové letenky z Prahy do Dubaje na přímých letech


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)