Říjnová Dubaj přímým letem z Prahy
4.9.2022

Říjnová Dubaj přímým letem z Prahy

4 994

O této nabídce

Smartwings se od 23. září plánují vrátit na pravidelnou linku z Prahy do Spojených arabských emirátů. A dnes máte v nabídce tuzemské letecké společnost možnost ulovit akční letenky právě na této lince do Dubaje. Zpáteční letenky z Prahy do Dubaje pořídíte za 4 994 Kč! Za tuto cenu je dostupný pouze jeden termín s odletem 10. a návratem 13. října (na místě vás čekají tři celé dny). Jelikož se ale ostatní letenky v podzimních termínech pohybují kolem 10 tisíc Kč (de facto dvojnásobek ceny letenek v této akci), přinášíme vám netradičně tento i „solo tip“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 994 Kč

Říjnová Dubaj přímým letem z Prahy


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)