Rhodos: řecký ostrov z Prahy
19.4.2021

Rhodos: řecký ostrov z Prahy

1 722

O této nabídce

Počínaje tímto týdnem Řecko definitivně ruší karanténu po příjezdu do země a všichni cestovatelé si vystačí s negativním PCR testem. Ti očkovaní dokonce nebudou potřebovat ani test! Využijte této příjemné novinky k naplánování dovolené v Řecku hned na začátku léta. Zpáteční letenky z Prahy na řecký ostrov Rhodos pořídíte v červnových termínech za ceny začínají na 1 722 Kč. Jak je v případě Ryanairu zvykem, základní cena obsahuje pouze malé příruční zavazadlo.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Řecký ostrov Rhodos

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 9. 6. za 1 952 Kč
  • 13. – 20. 6. za 2 019 Kč
  • 16. – 23. 6. za 1 722 Kč
  • 27. 6. – 7. 7. za 2 019 Kč

Podmínky pro cestování

Řecko nově po přijíždějících cestovatelích z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 5 let. Výjimku mají také osoby s dokladem o vakcinaci proti nemoci COVID-19. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář.  Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v červené kategorii, ovšem do termínu vaší cesty se může jeho postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Rhodos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 722 Kč

Rhodos: řecký ostrov z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)