Řecký ostrov Skiathos z Vídně
14.9.2021

Řecký ostrov Skiathos z Vídně

406

O této nabídce

Za říjnovým relaxem a odpočinkem si zaleťte na malebný řecký ostrov Skiathos. Zpáteční letenky z Vídně ulovíte v rezervačním nízkonákladové aerolinky Ryanair doslova za „pár stovek“ – 406 Kč. Ostrov Skiathos, jehož břehy omývá Egejské moře, se proslavil především natáčením filmového muzikálu Mama Mia a naleznete na něm nespočet krásných pláží. Na své si přijdou i milovníci letadel, neboť parkoviště na jižním konci dráhy je naprosto ideálním místem pro sledování pohybů na letišti.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář (nejpozději den před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem je tento skvěle hodnocený čtyřhvězdový Skiathos Avalon Hotel za 634 Kč/os./noc včetně snídaně. Vyloženě „low-cost“ variantou pak bude tento skromný apartmán Amaranthos za 285 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Přestože je řecký ostrov Skiathos nevelký rozlohou, vlastní auťák při jeho poznávání rozhodně přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během října vás půjčení automobilu vyjde na cca 500 Kč /den.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně na Skiathos za 406 Kč

Řecký ostrov Skiathos z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)