Řecký ostrov Mykonos o prázdninách z Vídně
14.6.2021

Řecký ostrov Mykonos o prázdninách z Vídně

482

O této nabídce

Řecko je jednou z TOP destinací letošního léta a ideálním místem pro pohodovou dovolenou. Kupte si akční letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos od low-cost aerolinky Wizz Air za cenovku již od 482 Kč! V nabídce jsou termíny od června až do září s nejlevnějšími letenkami na začátku léta. Hledáte letenky přes červencové státní svátky? Co třeba termín 29. 6. – 6. 7. za 583 Kč, se kterým vyčerpáte pouze čtyři dny dovolené?

Mykonos je perla mezi řeckými ostrovy. Proslavil se romantickou krajinou jak z pohlednic s typickými větrnými mlýny a křivolakými uličkami s množstvím výtečných restaurací. Písečné pláže tu omývá průzračná voda Egejského moře a noční život pulzuje až do svítání. Tak na co ještě čekáte?

Na nejnižší ceny dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Airu zakoupí více než jednu letenku ročně. V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti nejvýše 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla o rozměrech až 55 x 40 x 23 cm získáte zakoupením WIZZ Priority za 458 Kč za směr, případně si můžete připlatit za odbavené zavazadlo, ceny začínají od 661 Kč za směr, dle hmotnosti zavazadla.

Cestování v době epidemie COVID-19

Pro vstup do Řecka je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, případně certifikátem o očkování, kdy musí uplynout alespoň 14 dní po aplikaci druhé dávky, nebo dokladem o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 9 měsících, nejdříve však 2 měsíce po prodělání nemoci. Na děti do 6 let se vztahuje výjimka z výše uvedeného. Všichni cestující musí dále vyplnit příjezdový formulář, a to nejpozději den před odletem. Více informací naleznete na řeckém turistickém portálu nebo na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Podmínky návratu z Řecka do ČR

Řecko je aktuálně řazeno do červené kategorie zemí  před odletem zpět do ČR je nutné absolvovat antigenní test, a to nejdříve 24 hodin před odletem, nebo PCR test, a to nejdříve 72 hodin před odletem. S dotazy ohledně testovacích klinik v místě vašeho pobytu se obraťte na vaší hotelovou recepci. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář. Po příletu do ČR je nutné absolvovat PCR test a to nejpozději 5. den od příletu a do obdržení výsledku tohoto testu je nutné se samoizolovat. Dále je nutné nosit respirátor FFP2 všude mimo domov po dobu 14 dní od příletu do ČR. Absolvovat testy ani vyplňovat příjezdový formulář nemusí děti mladší 5 let, dále osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a očkované osoby alespoň 22 dní po očkování první dávkou. Více informací najdete v našem článku.

❗ Výše zmíněná opatření se mohou před vaším odletem změnit. Doporučujeme sledovat stránky Velvyslanectví ČR v Athénách pro aktuální informace.

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech max. 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti max. 10 kg
 • Dostupnost: červen – září 2021
 • Termíny:
  • 22. 6. – 26. 6. za 710 Kč pro členy WDC / 1 218 Kč bez členství
  • 22. 6. – 3. 7. za 482 Kč pro členy WDC / 888 Kč bez členství
  • 29. 6. – 6. 7. za 583 Kč pro členy WDC / 1 092 Kč bez členství
  • 10. 7. – 24. 7. za 710 Kč pro členy WDC / 1 092 Kč bez členství
  • 27. 7. – 3. 8. za 1 141 Kč Kč pro členy WDC / 1 523 Kč bez členství
  • 17. 8. – 21. 8. za 1 345 Kč Kč pro členy WDC / 1 853 Kč bez členství
  • 14. 9. – 21. 9. za 1 777 Kč Kč pro členy WDC / 2 285 Kč bez členství

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na ostrově Mykonos

Nejlevnější ubytování v Řecku hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna na ostrově Mykonos

Chcete poznávat krásy řeckého ostrova Mykonos po vlastní ose a z pohodlí auta? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Řecku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 18,98 EUR / 482 Kč

Řecký ostrov Mykonos o prázdninách z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)