Řecký ostrov Lefkada z Vídně na konci léta
24.7.2021

Řecký ostrov Lefkada z Vídně na konci léta

869

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair se opět objevily velmi levné letenky na řecký ostrov Lefkada. Zpáteční letenky z Vídně na Lefkadu za 869 Kč jsou dostupné v kratším termínu od 19. do 23. září (neděle čtvrtek). V druhé polovině léta (tj. v srpnu a září) ovšem narazíte na daleko větší množství cenově atraktivních termínů, jejichž cena se pohybuje mezi 1 a 2 tisícovkami. A to jak na prodloužené víkendy (vzhledem k časům letů – vždy večerní rotace – je lepší plánovat od čtvrtka do neděle), tak i na klasický týdenní pobyt.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je nově zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Lefkada se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Lefkada (zejména při kratším pobytu) bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech.

Náhled letenky z Vídně na Lefkadu za 869 Kč

Řecký ostrov Lefkada z Vídně na konci léta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)