Řecký ostrov Kefalonia v červenci z Vídně
2.7.2021

Řecký ostrov Kefalonia v červenci z Vídně

985

O této nabídce

Vydejte se k moři do Řecka během nadcházejících pár týdnů. Přestože začíná hlavní turistická sezona, v rezervačním systému aerolinky Ryanair máte stále možnost ulovit letenky za velmi sympatické ceny. Např. na řecký ostrov Kefalonia, kam si  v červenci zaletíte z Vídně za 985 Kč. A pokud byste rádi k výletu využili již tento prodloužený víkend, můžete do Řecka vyrazit klidně zítra. Cena letenek je více než lákavá.

Chcete-li využít nadcházející státní svátky s prodlouženým víkendem a vyrazit k moři? Pak by vám neměli uniknout naše další tipy.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG test ne starší 48 hodin;
 • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko se momentálně nachází v „oranžové kategorii“ (tj. „pouze“ AG test před cestou). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2021
 • Termíny:
  • 3. – 6. 7. za 1 189 Kč
  • 3. – 10. 7. za 1 189 Kč
  • 6. – 10. 7. za 985 Kč
  • 6. – 13. 7. za 1 102 Kč
  • 13. – 20. 7. za 1 715 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Kefalonia se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Navzdory termínům v hlavní sezoně se ceny ubytování pohybují v rozumných mezích. Jednoduchý apartmán si booknete za cca 500 Kč/os.den.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání ostrov Kefalonia bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. 

Náhled letenky z Vídně na ostrov Kefalonia za 985 Kč

Řecký ostrov Kefalonia v červenci z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)