Řecko: Santorini z Vídně o letních prázdninách
23.6.2020

Řecko: Santorini z Vídně o letních prázdninách

1 329

O této nabídce

Letiště ve Vídni zažívá v posledních týdnech velký cenový boom na linkách nízkonákladových aerolinek. Pro nás cestovatele to znamená haldu extra levných letenek, které nemají konce. Tentokrát náš letenkový prut zamířil do vod řeckých ostrovů, kde ulovil zpáteční letenku z Vídně na Santorini za báječných 1 329 Kč. Za letenkami stojí aerolinka Wizz Air, u které na nejlevnější cenu dosáhnou jen ti cestující, kteří vlastní Wizz Discount Club (WDC) členství. Ti co členstvím nedisponují si budou muset 532 Kč připlatit.

Pokud chcete ze své návštěvy Řecka vytěžit úplné maximum, mrkněte na náš úlovek z minulého týdne, kde jsme poskládali hned 3 řecké destinace do jednoho výletu za podobnou cenu.

Navštivte Santorini

Santorini je bezpochyby tím nejromantičtějším ze všech řeckých ostrovů. Proč? Je tu nespočet zářivě bílých domků s modrými dveřmi a modrými střechami, obří kamenné srdce nedaleko vesnice Megalogori, kde je každý rok požádáno o ruku tisíce žen. Pláž Colombo, kde se ve vlnách proháníte jen tak, jak vás Bůh stvořil. Městečko Oia s nejkouzelnějším západem slunce, jemuž tu, jakmile zmizí za obzorem, tleskají davy přihlížejících jako jeden muž/žena. Maják Faros stojící vysoko na útesech na jižní straně ostrova už od roku 1892 či hlavu motající výhled z vrcholku hory Profitis Ilia. Tohle všechno z vás udělá romantiky snadno, rychle a napořád!

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 28. červenec – 4. srpen za 1 329 Kč (1 861 bez WDC)
  • 4. – 8. srpen za 1 329 Kč (1 861 bez WDC)
  • 8. – 11. srpen za 1 329 Kč (1 861 bez WDC)
  • 15. – 26. září za 1 329 Kč (1 861 bez WDC)

Ubytování

Ačkoliv je již nyní Řecko plně otevřeno turistům, tak stále doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.  Tu nabízí například hotel Sea Wave s bazénem za 800 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit naleznete na Bookingu či Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Santorini se svou rozlohou sice neřadí mezi velké ostrovy, ale i tak doporučujeme si alespoň na pár dní zapůjčit káru a projet všechna zákoutí ostrova. Přehled všech dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na Santorini za 1 329 Kč

Řecko: Santorini z Vídně o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)