3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně
17.6.2020

3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně

1 101

O této nabídce

Máte rádi historii, dobré jídlo a teplé moře? Pokud ano, tato velice lákavá nabídka je přesně pro vás. Navštivte řecké ostrovy spolu s Athénami a Soluní v jednom tripu z Vídně díky akčním letenkám společností Wizz Air a Volotea. V rezervačních systémech aerolinek se nachází několik termínů v srpnu a září. Nad touto parádní akcí dlouho neváhejte, letenky mizí skutečně rychle.

Jak tento trip podniknout?

V první řadě zakupte letenky z Vídně do Athén u společnosti Wizz Air. Po návštěvě Athén pokračujte na vámi vybraný ostrov na pořádnou letní koupačku. Mezi ostrovy létá aerolinka Volotea. Z řeckých ostrovů lze zvolit hned několik variant cesty zpět. Buď můžete zamířit přímím letem do Vídně, nebo znovu navštívit Athény a prohlédnout místa, které jste během první návštěvy nestihli, nebo svůj trip můžete vyšperkovat ještě o návštěvu starobylé Soluně, odkud se pak také dostanete přímým letem zpět do Vídně. Příklady kombinací v konkrétních termínech naleznete níže.

Proč zrovna Athény?

Historie, sport, kultura, umění, gastronomie a relax – tohle všechno jsou Athény. Vyškrábejte se na Akropoli a pořádně se rozhlédněte. Už nikdy nebude slavné řecké historii blíž, než právě zde. Proběhněte se po Panathénském stadionu, jako tu běhali atleti při I. mezinárodních letních olympijských hrách v roce 1896. Nenechte si ujít návštěvu Archeologického muzea a jeho slavných vykopávek. Posaďte se do hlediště Dionýsova divadla, prvního kamenného divadla na světě. Ve čtvrti Monastiraki v některé z taveren obohaťte své zážitky o dokonalou řeckou kuchyni. A nakonec se s plným břichem a hlavou plnou nových zkušeností nechte metrem odvézt za město a plácněte sebou na pláž.

 • Rezervujte: přes web aerolinek Wizz Air a Volotea
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • Korfu (+Athény)
   • Vídeň- Athény 16. srpen + Athény – Corfu – Athény 18. – 20. srpen + Athény – Vídeň 20. srpen -> za 1 487 Kč (2 305 Kč bez WDC a MegaVolotea)
  • Kréta (+Athény)
   • Vídeň – Athény 26. srpen + Athény – Heraklion 28. srpen + Heraklion – Vídeň 3. září -> za 1 368 Kč (1 898 Kč bez WDC)
  • Mykonos (+Athény & Soluň)
   • Vídeň – Athény 8. září + Athény – Mykonos 10. září + Mykonos – Soluň 12. září + Soluň – Vídeň 14. září -> za 1 239 Kč (1 902 Kč bez WDC a MegaVolotea)
  • Rhodos (+Athény)
   • Vídeň – Athény 26. srpen + Athény – Rhodos 28. srpen + Rhodos – Vídeň 3. září -> za 1 101 Kč (1 632 Kč bez WDC)
  • Santorini (+Athény & Soluň)
   • Vídeň – Athény 5. září + Athény – Santorini 7. září + Santorini – Soluň 9. září, Soluň – Vídeň 11. září -> za 1 327 Kč (2 305 Kč bez WDC a MegaVolotea)

Ubytování

Ať vás cesty po Řecku zavedou kamkoliv, nejširší nabídku ubytování najdete na Bookingu či Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Ačkoli řecké ostrovy nepatří zrovna mezi největší, vypůjčení vlastního auta alespoň na pár dní rozhodně doporučujeme. Přehled všech dostupných aut naleznete u nás v autopůjčovně.

Náhled letenek Vídeň – Athény, Athény – Rhodos, Rhodos – Vídeň za 1 101 Kč

3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně

3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně

Náhled letenek Vídeň – Athény, Athény Mykonos, Mykonos – Soluň, Soluň – Vídeň za 1 239 Kč

3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně

3v1: Řecké ostrovy + Athény + Soluň v létě z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Volotea

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)