Prosincové prodloužené víkendy na jihu Itálie: z Prahy do Bari
1.12.2021

Prosincové prodloužené víkendy na jihu Itálie: z Prahy do Bari

798

O této nabídce

Konec kalendářního roku se blíží a vám zbývá ještě pár dní dovolené? Investujte je do výletu na jih Itálie. Zpáteční letenky z Prahy do Bari ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za příjemné ceny. Např. na prodloužený víkend od 18. do 21. prosince za 798 Kč. Za ceny lehce převyšují jednu tisícikoruny potom pořídíte i letenky na předcházející dva prosincové prodloužené víkendy. Odlety jsou vždy naplánovány na sobotní podvečer a návraty do Prahy na úterní poledne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte během prodlouženého víkendu jedině díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Pronájem menšího auta na prodloužený víkend v příkladovém termínu vyjde na cca 2 000 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 798 Kč
Prosincové prodloužené víkendy na jihu Itálie: z Prahy do Bari

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)