Prosincové a lednové Tenerife z Norimberku za pár korun
25.10.2022

Prosincové a lednové Tenerife z Norimberku za pár korun

1 200

O této nabídce

Zaleť si v zimě za kanárským sluníčkem, nádhernými horami, plážemi a výborným španělským jídlem. Letenky na Tenerife z Norimberku jsou teď v prodeji již od 1 200 Kč! V nabídce je řada prosincových a lednových termínů s nejlevnějším termínem 1. – 20. prosince. Chtěli byste na Tenerife strávit vánoční svátky? Není problém! Vánoční termín 15. – 29. prosince vychází na velmi přívětivou cenu 4 248 Kč.

Na Tenerife poletíte s low-cost aerolinkou Ryanair, a to přímým letem. V ceně letenky je již zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 6 EUR a přeprava odbaveného zavazadla pak poplatku od 10 EUR, dle hmotnosti zavazadla a vybraného letu.

Podmínky pro cestování

Cestování na Kanárské ostrovy

Pro cestování na Kanárské ostrovy nyní není nutné dokládat žádné certifikáty potvrzující bezinfekčnost na COVID-19. Aktuální informace a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus ve Španělsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Tenerife z Norimberku

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Tenerife – ostrov věčného jara

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Udělejte si roadtrip podél pobřeží a procestujte Tenerife z jihu na sever – vytvoříte si vzpomínky na celý život. Na nejvýhodnější ceny pronájmu auta dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky na Tenerife z Norimberku

Prosincové a lednové Tenerife z Norimberku za pár korun

 


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)