Prodloužený víkend v italské Pescaře
20.6.2022

Prodloužený víkend v italské Pescaře

2 131

O této nabídce

Italská Pescara ráda intrikuje a tvoří dojem, že není ničím víc než dovolenkovou destinací, kde pláže a pár barů a restaurací jsou to jediné, co turistům může nabídnout. Nelze být dál od pravdy! Zaleťte si do Pescary na prodloužený letní víkend a přesvěčte se sami, že Pescara nabízí mnohem víc. Nyní jsou navíc přímé lety z Prahy do Pescary za hubičku – ceny začínají již na 2 131 Kč za zpáteční let. Poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair a s sebou na palubu letadla si můžete vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Přepravu většího příručního zavazadla můžete zakoupit od 6 EUR a přeprava odbaveného zavazadla o hmotnosti do 10 kg podléhá poplatku od 10 EUR. V nabídce je mnoho termínů včetně prodloužených víkendů od pátka do pondělí v průběhu celého léta, příkladovým a nejlevnějším termínem je 2. – 5. září. V létě můžete v Pescaře a obecně v regionu Abruzzo očekávat denní teploty okolo 30 °C a slunečnou oblohu. Tak na co ještě čekáte?

Dokonalé Abruzzo

Italský region Abruzzo byl obdarován spíš panenskou přírodou než kulturními kolosy, je tak protikladem k antickému Římu. Abruzské přírodní bohatství lze považovat za dokonalé – zlaté pláže omývané blankytně modrou vodou Jadranského moře, zvrásněná krajina tyčící se do nesmírných výšek nazývána Apeninským pohořím, rozervaná skaliska a jezera zrcadlící okolí, zapomenuté vesničky uchovávající si svůj jižanský ráz. Abruzzo regionem koupání, dlouhého slunění a procházek, ale i místem se svou atmosférou a unikátní mozaikou všeho italského. Pescara je přístavem, který určitě stojí za navštívení. Vzpomeňte, že láska prochází žaludkem a Itálii pro její gastronomii nelze nemilovat. Ochutnejte arrosticini, ovčí sýr pecorino, spaghetti alla chitarra, sušenky ferratelle, červené víno Montepulciano d’Abruzzo…

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Itálie ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Itálii.

Levné letenky z Prahy do Pescary

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Pescaře

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Pescaře. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Pescaře

Chcete poznat krásy nádherného italského regionu Abruzzo? Pronájem auta a poznávání krajiny po vlastní ose je nejlepší cestou, jak svůj čas v Itálii využít na maximum. Abyste ušetřili, doporučujeme vám rezervovat automobil skrze naší autopůjčovnu.

Náhled letenky z Prahy do Pescary

Prodloužený víkend v italské Pescaře

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)