Prodloužené víkendy ve Stockholmu z Krakova
19.10.2023

Prodloužené víkendy ve Stockholmu z Krakova

od 875

O této nabídce

Jak si lépe zpestřit nevlídný podzim než nějakým výletem. Proto vám přinášíme další tip na prodloužené víkendy, tentokrát do švédského Stockholmu z Krakova. Zpáteční letenky pořídíte u Ryanairu od 875 Kč, například v termínu od 23. do 26. listopadu. Další termíny nejen na prodloužené víkendy ve Švédsku pořídíte napříč listopadem a prosincem až do Vánoc.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 339 Kč v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 421 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Za krásami hlavního města Švédska

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cesty do Švédska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Krakova do Stockholmu za 875 Kč
Prodloužené víkendy ve Stockholmu z Krakova


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)