Prodloužené víkendy v Budapešti – letenky z Prahy
14.11.2023

Prodloužené víkendy v Budapešti – letenky z Prahy

od 1 327

O této nabídce

Tipů na letenky do evropských destinací, kde si zpestříte zimu, není nikdy dost. Dnes vám přinášíme tip na prodloužené víkendy v Budapešti, kam si zaletíte z Prahy na křídlech nízkonákladovky Ryanair. Za zpáteční letenku zaplatíte od 1 327 Kč, termíny jsou dostupné během ledna, února i března. Navštivte hlavní město Maďarska například v termínu od 3. do 5. února.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm, se kterým si na pár dní hravě vystačíte. Pokud potřebujete zavazadlo větší, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 394 Kč v jednom směru. Jednosměrný příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg začíná na 443 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Budapešť vás okouzlí

Město guláše, čardáše a termálních lázní. Tahle „perla Dunaje“ oplývá jedinečným šarmem, bohatým životem a spoustou rozličných vůní a chutí. Kochejte se překrásnou architekturou římského amfiteátru a secesní čtvrtí. Navštivte Budínský hrad a největší synagogu Evropy, vykoupejte se v původních tureckých lázních a obdivujte panoramata okouzlující Budapešti v noci. Vydejte se na tržnici Nagy Vasarcsarnok pro šťavnaté klobásy, uherák a voňavou papriku. Maďarsko je také domovem langošů, seženete je na každém rohu, ale pro ty nejlepší se zakysanou smetanou zavítejte do proslulého Retró Büfé.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

Cesto do Maďarska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 1 327 Kč
Prodloužené víkendy v Budapešti – letenky z Prahy

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)