Přírodní krásy Norska v létě i na podzim z polských letišť
22.6.2022

Přírodní krásy Norska v létě i na podzim z polských letišť

365

O této nabídce

Cítíte volání divočiny a touhu po překrásné severské přírodě? Přestaňte své touhy potlačovat a využijte skvělé akce na letenky do Norska již od 365 Kč. Proleťte se z Krakowa nebo Katowic do norského města Bergen na křídlech aerolinií Wizz Air. Za akční ceny jsou letenky od července až do října, kdy v Norsku panuje příjemné počasí ideální na prohlídku malebných uliček města i výlety do přírody. V letních měsících vás mile překvapí denní teploty okolo 24 °C a téměř každodenní polojasno. Na podzim pak očekávejte teploty okolo 15 °C a častější dešťové přeháňky, ale také nekonečnou samotu, levné ubytování a další služby.

V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Upozorňujeme, že vybrané letenky kombinují odlet z Katowic a návrat do Krakowa nebo naopak. Dávejte proto zřetel na místo vašeho odletu a příletu při rezervaci dalších spojů. Pokud se plánujete na polské letiště dopravit vlastním autem, doporučujeme vám zvolit letenky se shodným místem odletu a příletu.

Skandinávská architektura obklopená panenskou přírodou

Ach ten překrásný Bergen! Pestrobarevná fasáda malebných kupeckých domů z 18.století vás naprosto okouzlí. Všude okolo města – a vlastně i přímo v něm – se tyčí majestátní kopce zarostlé hlubokými lesy borovic a smrků. Vyjeďte zubačkou na Floyen nebo jej zdolejte pěšky, navštivte přístavní pevnost Bergenhaus a ochutnejte plody moře na tradičním rybím trhu. Bergen se pyšní přezdívkou Brána fjordů, tak skrze ní projděte k té ohromující přírodě. Klidná hladina úzkých zálivů tam zrcadlí bouřlivé vodopády stékající po vysokých skalách všude kolem. Sognefjord je nejdelším a nejhlubším fjordem v Norsku, Hardangerfjord je zas obklopen nádherně drsnou krajinou, Lysefjord vám vezme dech svými okázalými vyhlídkami. Víc na sever pak najdete Trolltungu – trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad přenádherným jezerem Ringedalsvatnet.

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Norska ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Norsku.

Akční letenky do Norska

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Bergenu. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Norsko je úchvatnou zemí pro autostop, pokud ale preferujete poznávat severské přírodní krásy z pohodlí pronajatého automobilu, doporučujeme vám rezervovat jeho pronájem skrze naší autopůjčovnu.

Náhled akční letenky do Norska

Přírodní krásy Norska v létě i na podzim z polských letišť

 


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)