Přímým letem z Prahy na Island během jara
6.2.2024

Přímým letem z Prahy na Island během jara

od 3 890

O této nabídce

Když se dva perou, třetí se směje. Tentokrát se smějeme my, cestovatelé, konkurenčnímu boji aerolinek Play a Icelandair na přímé lince z Prahy na Island. A výsledkem jsou jak jinak než levné letenky, které pořídíte od 3 890 Kč, pokud poletíte s aerolinkou Play. U Icelandairu za zpáteční letenku zaplatíte 4 809 Kč, kdy budete mít navíc velké kabinové zavazadlo. Termíny jsou dostupné od dubna do června letošního roku (včetně státních svátků), například od 23. května do 2. června. Cílovým přístavem pro vás bude hlavní město Reykjavík (KEF).

Zavazadla a občerstvení

V ceně letenky u aerolinky Play máte příruční zavazadlo o max. rozměrech do 42 × 32 × 25 cm. Pokud chcete větší kabinové zavazadlo, připravte si příplatek ve výši 1 097 Kč za jeden směr a koupíte si ho spolu s prioritním nástupem. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za 1 277 Kč za směr. Play má během letů občerstvení a nápoje pouze k zakoupení.

Poletíte-li z Prahy na Island s Icelandairem, máte zdarma velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo vás nejlépe vyjde při nákupu letenky v tarifu Economy Standard, kdy za ní zaplatíte 6 399 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Dechberoucí příroda na Islandu

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji objedete celý ostrov pomocí půjčeného auta. Perfektní vůz na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 992 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Žádná omezená na vás při vaší vysněné cestě na Island nečekají – očkování ani negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Prahy na Island za 3 890 Kč
Přímým letem z Prahy na Island během jara


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Icelandair

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)