Přímé lety z Vídně na Tenerife během listopadu a prosince
31.10.2023

Přímé lety z Vídně na Tenerife během listopadu a prosince

od 1 570

O této nabídce

Využijte dnešní slevové akce nízkonákladové aerolinky Wizz Air a ulovte si zlevněné letenky na Kanárské ostrovy. Zpáteční letenky na přímých letech z Vídně (VIE) na Tenerife (TFS) pořídíte za ceny od 1 570 Kč! Jako vždy na nejnižší cenovky dostanou pouze členové WDC, zatímco ostatní cestovatelé si budou muset připlatit cca 8 € / směr. Levné letenky na Kanárské ostrovy jsou dostupné během listopadu a primárně prosince. Dopravce na lince létá 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota).

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 2 500 Kč (v případě malého vozu).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně na Tenerife za 1 570 Kč

Přímé lety z Vídně na Tenerife během listopadu a prosince


Bude se hodit

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)