Přímé lety z Vídně do New Yorku
21.9.2021

Přímé lety z Vídně do New Yorku

9 944

O této nabídce

Včera přiletěla ze zámoří dlouho očekávaná informace o otevření tamějších hranic pro kompletně očkované cestovatele nejen z Evropské unie. Cestování by mělo být umožněno, po 18 měsíční pauze, opět od začátku listopadu. Informace je potvrzená z oficiálních zdrojů a lze ji proto brát za směrodatnou i vzhledem k plánům na potenciální cestu do USA. Pokud jste tuto zprávu dlouho prosebně vyhlíželi, tak nyní můžete upřít zraky na aktuální nabídku Austrian Airlines. Rakouský dopravce nabízí zpáteční letenky z Vídně do New Yorku na přímých letech za velmi hezkou cenu 9 944 Kč. Základní tarif sice obsahuje jen příruční zavazadlo, nicméně to odbavené si v případě potřeby můžete dokoupit na přepážce během check-inu za 60 € / směr.

Raději vybírejte termíny cesty od druhé poloviny listopadu (přesné datum otevření zatím nebylo stanoveno a pracovní verze americké administrativy zní „od začátku listopadu“). Levné letenky pořídíte na lety dopravce prakticky jakýkoliv den. Vyrazte do New Yorku oslavit např. vánoční svátky a příchod nového roku – termín od 26. prosince do 4. ledna za 9 944 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Včera odpoledne (středoevropského času) se začala éterem šířit skvělá zpráva o plánovaném otevření Spojených států amerických. Mělo by se tak stát na začátku listopadu (přesné datum zatím určeno) a cestování za turismem bude umožněno všech kompletně očkovaným cestovatelům. Dle aktuálních zpráv bude třeba disponovat těmito dokumenty:

  • doklad o dokončeném očkování (EU COVID pas);
  • negativní test (ne starší 3 dnů);
  • elektronická registrace ESTA.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 9 944 Kč

Přímé lety z Vídně do New Yorku


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)