Přímé lety z Vídně do New Yorku s Austrian Airlines
25.4.2022

Přímé lety z Vídně do New Yorku s Austrian Airlines

9 218

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Austrian Airlines opět ulovíte levné letenky na východní pobřeží Severní Ameriky. Zpáteční letenky z Vídně do New Yorku za 9 218 Kč a navíc na přímých letech! Ideální možnost pro všechny cestovatele, kteří neradi přestupují nebo kladou důraz na velmi rychlé letecké spojení. Několik termínů je za uvedenou cenu dostupných v průběhu května, další potom během podzimních měsíců od září do listopadu. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: nejlevněji na stránkách Austrian Airlines nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 8 kg + osobní věc
 • Dostupnost: květen + září – listopad 2022
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 16. 5.
  • 13. – 23. 5.
  • 30. 8. – 6. 9.
  • 7. – 14. 9.
  • 18. – 25. 9.
  • přehled kompletní termínů >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na výlet do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 9 218 Kč

Přímé lety z Vídně do New Yorku s Austrian Airlines


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)