Přímé lety z Vídně do New Yorku na hromadu termínů
19.9.2022

Přímé lety z Vídně do New Yorku na hromadu termínů

9 154

O této nabídce

Splnit si svůj americký sen si teď s akčními letenkami od Austrian Airlines může opravdu každý. Za akční ceny již od 9 154 Kč jsou v prodeji letenky z Vídně do New Yorku od listopadu až do června příštího roku, a to na skutečně širokou škálu termínů. Co třeba termín 12. – 20. listopadu, který zahrnuje i český státní svátek? Čekají vás pohodlné přímé lety, teplé občerstvení v ceně letenky a bezplatná přeprava dvou příručních zavazadel: většího o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti do 8 kg, a menšího o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm a neomezené hmotnosti. Tak na co ještě čekáte?

Nikdy nespící New York

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Vídně do New Yorku

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování za výhodné ceny

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky z Vídně do New Yorku

Přímé lety z Vídně do New Yorku na hromadu termínů

 


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)