Přímé lety z Vídně do Bangkoku v květnu a červnu
3.4.2023

Přímé lety z Vídně do Bangkoku v květnu a červnu

12 965

O této nabídce

Uvažujete-li o výletu do Thajska v nejbližších měsících, měla by vás určitě zaujmout aktuální nabídka letecké společnosti Austrian Airlines. Ta konečně cenově reaguje na konkurenci v podobě dopravce EVA Air, s nímž potenciálně bojuje o cestovatele, kteří preferují přímé lety z Vídně do Bangkoku! V rezervačním systému rakouského dopravce dnes ulovíte zpáteční letenky právě z Vídně do Bangkoku za velmi sympatickou cenu 12 965 Kč. Hlavním benefitem je pochopitelně přímé spojení, díky němuž vám cesta do jihovýchodní Asie zabere pouze deset hodin. Nejlevnější letenky pořídíte v tarifu „Economy Light“ zahrnujícím pouze přepravu příručního zavazadla. Letenky s odbaveným báglem lze zakoupit ve vyšším tarifu „Economy Basic“ s příplatkem 40 €/směr.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 12 965 Kč

Přímé lety z Vídně do Bangkoku v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)