Přímé lety z Prahy na Maltu v květnu a červnu
30.4.2024

Přímé lety z Prahy na Maltu v květnu a červnu

3 470

O této nabídce

Vyraz na Maltu ještě před začátkem hlavní letní sezony – vyhneš se davům dalším turistů i vysokým teplotám, takže vlastně „win-win“ situace. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Maltu (MLA) ulovíš v květnových a červnových termínech za ceny od 3 470 Kč. Poletíš s novou aerolinkou KM Malta Airlines, jejíž základní tarif „Economy Basic“ zahrnuje přepravu malého příručního zavazadla.

Pokud bys potřeboval/a batoh či kufr větší, nevěš hlavu. Příplatky za letenky ve vyšších tarifech nejsou nijak závratné. Za extra 500 Kč získáš možnost odbavit zavazadlo s limitem 10 kg. Za extra 1 300 Kč potom můžeš cestovat se dvěma příručáky (malý i větší á 10 kg) a dokonce i velkým odbaveným zavazadlem s hmotnostním limitem 20 kg.

Veškeré informace o letišti na Maltě (MLA), vč. tipů na dopravu z letiště do Vallety i dalších měst na ostrově, nalezneš v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem pro poznávání celého ostrova je vlastní auťák. Nenech si náhodě a zarezervuj si ho rovnou v návaznosti na nákup letenek. Přehled všech dostupných nabídek najdeš hezky pohromadě v naší autopůjčovně. Týdenní pronájem malého vozu zkraje sezony vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 470 Kč

Přímé lety z Prahy na Maltu v květnu a červnu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Malta)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Malta - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

KM Malta Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)