Přímé lety z Prahy na Maltu během léta
29.6.2023

Přímé lety z Prahy na Maltu během léta

3 450

O této nabídce

Po definitivním odeznění téměř všech restrikcí spojených s pandemií nemoci „COVID-19“ je v letošním roce po cestování ještě větší hlad než v letech dřívějších. Vysoká poptávka ruku v ruce se začínající hlavní letní sezónou znamená jediné, ceny letenek letí nahoru. Optikou aktuálních možností se proto velmi zajímavě jeví současná nabídka letenek z Prahy na Maltu od letecké společnosti Air Malta.

U ní totiž pořídíte zpáteční letenky z Prahy na ostrov ležící ve Středozemním moři od 3 450 Kč. Za tuto cenu je možné ulovit přímé lety v závěru letní sezony (druhá polovina září a říjen). O něco dráže, tj. za 4 314 Kč pořídíte zpáteční letenky z Prahy na Maltu o letních prázdninách (červenec a srpen). Aerolinka na trase létá × týdně (úterý, čtvrtek a sobota). Všechny dostupné termíny pak tradičně naleznete v našich přehledných kalendářích níže.

Veškeré informace o letišti Malta – Luqa (MLA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra ostrova, naleznete v našem novém průvodci.

Soutěž o letenky zdarma s Air Malta

Ve spolupráci s leteckou společností Air Malta jsme si pro vás připravili také soutěž o letenky z Prahy na Maltu dle vlastního výběru. Soutěž již probíhá a skončí v neděli 2. července 2023. Podrobné informace o pravidlech i návod, jak se do ní na našich sociálních sítích zapojit, naleznete v tomto článku.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Cestování na Maltu je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní půjčení auťáku v příkladovém termínu na konci září vyjde na cca 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy na Maltu v závěru léta za 3 450 Kč

Přímé lety z Prahy na Maltu během léta

Náhled letenky z Prahy na Maltu o letních prázdninách za 4 314 Kč

Přímé lety z Prahy na Maltu během léta


Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)