Soutěž o 2 letenky na Maltu s Air Malta
1.7.2023

Soutěž o 2 letenky na Maltu s Air Malta

Středomořský ostrov Malta je destinací jako stvořenou pro dovolenou nezávisle na ročním období. Před hlavní letní sezónou ale tradičně stoupají ceny letenek do vyšších hladin, což může leckteré cestovatele odradit a raději návštěvu odloží na pozdější měsíce. Letos ale není třeba nic odkládat, zasoutěžte si s námi a vlajkovou leteckou společností ostrova Malta, aerolinkou Air Malta, o dvě zpáteční letenky z Prahy v termínu dle vlastního výběru! Červenobílý dopravce létá mezi Prahou (PRG) a letištěm Luqa (MLA) 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota) až do konce platnosti letního letového řádu. Tak na co ještě čekáte, letět zdarma na Maltu nikdy nebylo snazší…

Samotná soutěž bude probíhat po dobu jednoho týdne na Facebooku a Instagramu zároveň. Chcete-li zvýšit svou šanci na výhru, lze se zapojit na obou dvou platformách zároveň – vždy však označte max. 3 osoby (pokaždé v novém, samostatném, komentáři).

Po skončení prvního kola soutěže vylosujeme z každé platformy jednoho vítěze, který postoupí do „superfinále“. V něm se oba dva finalisté utkají v nelítostném souboji 1:1, přičemž soutěžní disciplínou, která rozhodne o celkovém vítězi, bude tradiční „střižba“ (tzv. kámen-nůžky-papír). Vítěz získá 2 zpáteční letenky z Prahy (PRG) nebo Vídně (VIE) od společnosti Air Malta v termínu dle vlastního výběru, zatímco poraženého finalistu bude čekat cena útěchy v podobě marketingových předmětů Air Malta a samozřejmě také upřímný potlesk celé naší redakce i vítěze soutěže.

Tak s chutí do toho! A nezapomeňte trénovat „střižbu“. 

Proč vyrazit na Maltu?

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Kompletní pravidla soutěže o 2 letenky na Maltu s Air Malta

 1. Pořadatelem soutěže je společnost Zaletsi.cz, s.r.o., se sídlem Na Fialce 2435/5, 251 01 Říčany, 04711122.
 2. Účastníkem soutěže může být každá osoba, která splní níže uvedené podmínky soutěže. V případě postupu do superfinále může osoba mladší 18 let soutěžit jen se souhlasem a za účasti svého zákonného zástupce.
 3. Do soutěže se zapojí každý, kdo:
  1. označí v komentáři pod příspěvkem na Facebooku, osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět a zmíní důvod, proč by rád letěl na tento středomořský ostrov. Sekundární podmínkou je sledovat účty letecké společnosti i pořadatele soutěže
  2. napíše v komentáři pod příspěvkem na Instagramu, kterým byla soutěž vyhlášena, proč by chtěl na Maltu letět, a označí osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět. Účastník musí současně sledovat profil Zaletsi.cz na Instagramu a také profil Air Malta na téže platformě.

Každý účastník se může soutěže zúčastnit jak na Facebooku, tak i na Instagramu, a tím zvýšit svou šanci na výhru.

 1. Do superfinále postoupí 1 vylosovaný soutěžící na Facebooku a 1 vylosovaný účastník na Instagramu. Oba finalisté se ve stanoveném termínu osobně dostaví do provozovny pořadatele v Praze a zde se o vítězství v soutěži utkají na tři vítězné hry ve „střižbě“ (tzv. kámen-nůžky-papír).
 2. Hlavní výhrou v soutěži jsou 1× 2 letenky z Prahy na ostrov Malta ve Středozemním moři. Výherci letenek bude nabídnuto několik termínů letů (v závislosti na volné kapacitě dopravce), z nichž si výherce vybere termín dle svých preferencí. Neúspěšný finalista získá marketingové předměty od letecké společnosti.
 3. Účastníci se mohou do soutěže zapojit od 25. 6. 2023 do 2. 7. 2023, kdy bude probíhat první kolo soutěže. Superfinále soutěže proběhne po dohodě s oběma finalisty nejpozději do 14. července 2023.
 4. Pořadatel má právo soutěž kdykoliv zrušit bez předchozího upozornění a bez udání důvodu. Toto právo pořadatel uplatní zejména v případě, že z důvodu technických potíží nebo z právních důvodů nebude možné zajistit řádný průběh soutěže. Pořadatel má právo kdykoliv změnit podmínky soutěže. V případě jakýchkoliv pochybností o splnění podmínek soutěže rozhoduje pořadatel. V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu trvání soutěže a po jejich skončení.
 5. Pořadatel vítězi letenek nehradí další náklady spojené s cestou, zejména ubytování, stravování či dopravu na místě. Pořadatel neodpovídá za škodu, která vítězi během cesty může vzniknout.
 6. Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich osobní údaje (jméno, příjmení a přezdívka) spolu s jejich soutěžními komentáři mohou být pořadatelem využity k marketingovým účelům. Pořadatel je zejména oprávněn na svých webových stránkách a prostřednictvím sociálních sítí vyhlásit vítěze soutěže, vysílat přímý přenos a záznam losování finalistů a také finále ve střižbě a publikovat fotky z předávání cen vítězům.
 7. Pořadatel prohlašuje, že pořadatelem soutěže není Facebook ani Instagram, tuto soutěž nijak nesponzorují ani s ní nijak nesouvisí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)