Přímé lety z Prahy na Madeiru v lednových termínech
11.11.2022

Přímé lety z Prahy na Madeiru v lednových termínech

4 693

O této nabídce

Levné letenky z Prahy na Madeiru občas umí i Smartwings! A to poměrně překvapivě také v termínech, kdy reálně odpadá jejich jediná konkurence na přímých letech z Prahy. Eurowings totiž proškrtaly lednový i únorový letový řád a od 8. ledna do 19. února nemají vypsané žádné lety. Zkrátka na pondělních rotacích tuzemské aerolinky po čas měsíce ledna aktuálně ulovíte levné zpáteční letenky z Prahy na Madeiru za 4 693 Kč.

Cenovou konkurencí na letech z Prahy je samozřejmě klasicky portugalský TAP. Nicméně přímé lety v podaná „QS“ jsou určitě příjemnější variantou cesty na Madeiru.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 693 Kč

Přímé lety z Prahy na Madeiru v lednových termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)