Přímé lety z Prahy do turecké Antalye od ledna do března
3.1.2024

Přímé lety z Prahy do turecké Antalye od ledna do března

2 466

O této nabídce

Za příjemnějším zimním počasím si můžete zaletět do Turecka. Nízkonákladová aerolinka Sun Express aktuálně nabízí zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Antalye (AYT) ležící na pobřeží Středozemního moře od 2 466 Kč. Linka je během zimních měsíců provozována 2× týdně (středa a neděle). Levné letenky jsou dostupné prakticky na všech letech během ledna a na středečních rotacích v únor a během první poloviny března.

Nejnižší tarif „Sun Light“ zahrnuje pouze přepravu malého příručního zavazadla (á la Ryanair). Odbavené zavazadlo je obsaženo ve vyšším tarifu „Sun Eco“,  v němž zpáteční letenky vyjdou pouze o trochu dráže (cca 20 €). V obou případech nezapomeňte před cestou provést check-in v předstihu (online formou), neboť odbavení na letištní přepážce je extra zpoplatněno.

Veškeré informace o letišti v Antalya (AYT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 2 466 Kč

Přímé lety z Prahy do turecké Antalye od ledna do března


Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)