Přímé lety z Prahy do New Yorku nejen o letních prázdninách
18.10.2021

Přímé lety z Prahy do New Yorku nejen o letních prázdninách

12 040

O této nabídce

Na začátku minulého týdne bylo oficiálně potvrzeno obnovení přímé linky z Prahy do New Yorku v podání americké aerolinky Delta Airlines. Závěr týdne poté rozjasnila zpráva o definitivním otevření USA pro očkované cestovatele ze zemí Evropské unie od 8. listopadu. Zkrátka týden, který dozajista potěšil všechny milovníky Spojených států amerických!

Netrvalo dlouho a Delta Airlines nahrála letenky na trase z Prahy do New Yorku do svého rezervačního systému. A ceny to nejsou vůbec špatné. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy do New Yorku (na letiště JFK) ulovíte za 12 040 Kč! Termínů je dostatek od června do září, přičemž během letních prázdnin se mezi Prahou a východním pobřežím USA bude létat dokonce každý den. Detailní přehled všech dostupných termínů tradičně najdete v našem kalendáři.

Podmínky pro cestování

Do léta 2022 zbývá ještě spoustu času a je třeba mít na paměti, že podmínky pro cestování se ještě mohou několikrát změnit. Každopádně zpřísňovat by se již neměly…

Cesta do USA

Včera odpoledne bylo americkou stranou definitivně potvrzeno datum otevření Spojených států amerických pro cestovatele nejen ze zemí Evropské unie. Vstup na území země bude umožněn pouze plně očkovaným cestovatelům. Dle aktuálních zpráv bude třeba disponovat těmito dokumenty:

  • doklad o dokončeném očkování (EU COVID pas);
  • negativní test (ne starší 3 dnů);
  • elektronická registrace ESTA.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 12 040 Kč

Přímé lety z Prahy do New Yorku nejen o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)