Přímé lety z Prahy do Dubrovníku po celé léto
21.2.2024

Přímé lety z Prahy do Dubrovníku po celé léto

3 977

O této nabídce

Také v letošní letní sezoně nabídne chorvatská letecká společnost Croatia Airlines českým cestovatelům přímé spojení z Prahy do Dubrovníku. Na lince bude létat od 16. května do 10. října 2024 s frekvencí jednoho letu týdně (každý čtvrtek). Aktuálně v její nabídce ulovíte letenky do jižní Dalmácie za velmi pěkné ceny, a to prakticky po celé jaro i letní termíny (vč. hlavních prázdnin). Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dubrovníku (DBV) na vás čekají za 3 977 Kč. Jedná se o letenky v základním tarifu „Easy“, který zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud potřebujete cestovat se zavazadlem odbaveným, využijte vyšší tarif „Opti“, v němž zpáteční letenky vyjdou na 4 938 Kč.

Veškeré informace o letišti v Dubrovníku (DBV), vč. tipů na dopravu z letiště do města a okolních letovisek, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 20 cm & 8 kg) + osobní věc
  • Dostupnost: květen – říjen 2024
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu jednoduše prozkoumáte celou Dalmácii. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. V případě brzké rezervace vyjde pronájem vozu i během hlavní sezony na cca na tisícovku / den.

Náhled letenky z Prahy do Dubrovníku za 3 977 Kč

Přímé lety z Prahy do Dubrovníku po celé léto


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Chorvatsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Dubrovnik - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Dubrovník (DBV)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)