Přímé lety z Prahy do Dubaje během září a října
7.9.2023

Přímé lety z Prahy do Dubaje během září a října

4 944

O této nabídce

Levné letenky na přímých letech z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB) jsme skutečně dlouho neviděli. Lehkou výjimku potvrzující pravidlo dnes vylovíte v rezervačním systému tuzemské aerolinky Smartwings, která nabízí limitovaný počet zpátečních letenek z Prahy do Dubaje za 4 944 Kč. K dispozici jsou krátké termíny v závěru září nebo klasické týdenní „turnusy“ během celého října (nejlevnější letenky vždy ulovíte na pondělních rotacích). Přehled všech dostupných termínů na vás tradičně čeká v našem kalendáři.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Dubaji (DXB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zaleťsi do Dubaje

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Cestování do Spojených arabských emirátů je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 934 Kč

Přímé lety z Prahy do Dubaje během září a října


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)