Přímé lety z Norimberku na Madeiru vč. termínu přes vánoční svátky
2.11.2023

Přímé lety z Norimberku na Madeiru vč. termínu přes vánoční svátky

1 133

O této nabídce

Velmi levné letenky na oblíbenou Madeiru ještě před koncem letošního roku ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z dobře dostupného Norimberku (NUE) na Madeiru, do Funchalu (FNC), pořídíte za ceny od 1 133 Kč (viz příkladový termín od 2. do 5. prosince). Dopravce přímé lety na trase provozuje 2× týdně (úterý a sobota), díky čemuž si lze na krásný ostrov ležící v Atlantském oceánu zaletět klidně jen na prodloužený víkend.

Naším tipem je výlet na Madeiru přes vánoční svátky v termínu od 19. do 26. prosince, v němž vás letenky vyjdou na parádní cenu pouze lehce převyšující dvě tisícikoruny >> REZERVUJ ZDE

Veškeré informace o letišti ve Funchalu (FNC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 133 Kč

Přímé lety z Norimberku na Madeiru vč. termínu přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)