Přímé lety z Bratislavy do Istanbulu po celý podzim i zimu
18.6.2024

Přímé lety z Bratislavy do Istanbulu po celý podzim i zimu

2 175

O této nabídce

Levné letenky do Turecka ulovíš na nové lince z Bratislavy (BTS) do Istanbulu s příletem na tamější letiště Sabiha Gökcen (SAW). Zpáteční letenky pořídíš v rezervačním systému tureckého dopravce Pegasus Airlines od 2 175 Kč, a to např. v termínu od 12. do 16. února 2025. V cenovém rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč je k dispozici pestré množství termínů září až do března příštího roku, tedy po celý podzim a zimu. Spojení mezi Bratislavou a Istanbulem je operováno 2× týdně (středa a neděle), tudíž si délku pobytu na pomezí Evropy a Asie snadno přizpůsobíš přesně svým preferencím.

Veškeré informace o letišti Sabiha Gökcen v Istanbulu (SAW), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, najdeš v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Na pomezí Evropy a Asie

Pluju po Evropě, pluju po Evropě… a už pluju po Asii… To lze směle konstatovat během dobytí Istanbulu při plavbě po Bosporu. Je nádherný, originální a mimořádně kontrastní. Evropská část totiž mnohem více připomíná Asii a naopak. Zatímco v Evropě se s dalšími miliony lidí ztrácíte v uličkách Velkého bazaru či bazaru s kořením prošpikovaným vůní orientu, žasnete při pohledu na Modrou mešitu se šesti minarety, noříte se pod zem v Basilica Cistern, kde bez následků hledíte do očí hlavě Medúzy, v Asii pak šplháte na Galatskou věž a oddychujete na kopci Camlica s vyhlídkou na město, kde není ani noha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Istanbulu za 2 175 Kč

Přímé lety z Bratislavy do Istanbulu po celý podzim i zimu


Bude se hodit

Letiště Brindisi (BDS)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)