Přímé lety do jarního Ománu z Prahy
28.2.2023

Přímé lety do jarního Ománu z Prahy

10 844

O této nabídce

Láká vás arabská kultura, autentická příroda a máte v hledáčku Omán? Tak to vás potěší přímé lety do Ománu Prahy, které nabízí aerolinka Salam Air za 10 844 Kč. Cílovou destinací v Ománu pro vás bude město Salála, které se nachází na jihu země. Nejlevnější letenky si pořidíte s odletem v pátek a návratem ve středu, například od 28. 4. do 3. 5., kdy navíc využijete volného pondělí. Termíny jsou dostupné během března a dubna, včetně Velikonoc a Svátku práce.

S sebou si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 cm × 45 cm × 25 cm a hmotnosti do 7 kg. Dále si můžete klasicky přinést osobní věc (laptop či kabelku).

Podmínky pro cestování

Cesty do Ománu

Co se pandemických opatření týče, do Ománu nepotřebujete žádné certifikáty, testy ani formuláře. Pro aktuální informace navštivte naši stránku „Koronavirus v Ománu“.

Pro vstup na území Ománu však potřebujete vízum.  O vízum si můžete zažádat online a nebo ho dostanete po příletu do země zdarma. Platnost víza je maximálně 14 dní.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Omán – země, která vás překvapí

Sultanát Omán je pravou Arábií, bez mrakodrapů, plný tradice. Kochejte se mešitami, ztraťte se v poušti. Popovídejte si s vřelými beduíny nad šálkem silné kahwy ovoněné kardamonem a podávané s datlemi. Prohlížejte si zboží a smlouvejte na tržištích neboli soukách, trhovci tam nabízejí skvosty keramického řemesla, šperky a stříbrné doplňky. Zúčastněte se místních slavností a barevných svateb, nechte se unést jedinečnou kulturou. Poznejte autentický Omán.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro poznávání Ománu je nejlepší si půjčit auto. Půjčení menšího auta vás na 4 dny vyjde na 2 805 Kč a vozy si klasicky rezervujte přes naši autopůjčovnu.

Náhled letenky z Prahy do Sálaly za 10 844 Kč
Přímé lety do jarního Ománu z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

SalamAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)