Přehled akčních letenek z Prahy do Hanoje s Turkish Airlines a Qatar Airways
29.7.2020

Přehled akčních letenek z Prahy do Hanoje s Turkish Airlines a Qatar Airways

12 966

O této nabídce

Po delší pauze, kdy s akčními letenkami přicházely jen nízkonákladové aerolinky, se objevila také lákavá akce u prémiových aerolinek Turkish Airlines a Qatar Airways. Vydejte se z Prahy do hlavního města Vietnamu, Hanoje, na palubě letadel těchto luxusních aerolinek již za 12 966 Kč.  V našich kalendářích naleznete spoustu dostupných termínu od října 2020 po březen 2021. V ceně letenek najdete také nadstandardní odbavená zavazadla. Pokud poletíte s Turkish Airlines, můžete si nechat odbavit až 2 zavazadla, každé s váhovým limitem 23 kg, pokud zvolíte Qatar Airways, smíte si vzít jedno zavazadlo o hmotnosti 32 kg.

Ačkoliv Vietnam má velice málo aktivních případu nákazy koronavirem (k 29.7. pouze 77 aktivních případů), zůstávají prozatím státní hranice uzavřeny. Proto při plánování vašeho tripu doporučujeme se všemi rezervacemi ještě počkat a sledovat vývoj místní situace, nebo bookovat vše s možností bezplatného storna. Sami však věříme, že se vietnamské hranice zas brzy otevřou.

Proč letět do Hanoje?

Neexistuje lepší startovní místo na poznávání této nádherné země než Hanoj, autentická hlavní metropole s výhodnou polohou pro poznávání koutů severního Vietnamu. Vyrazit můžete na sever do Halong Bay, oblasti s krasovými ostrůvky zapsané na seznamu UNESCO, nebo na jih do oblasti Tam Coc, která vás uchvátí malebnou krasovou krajinou. No a nebo se můžete vydat na západ do Sapy, oblasti Ha Giang apod. Než ale zmizíte z této metropole, nevynechejte návštěvu některé z kaváren s dětskými sesličkami a dejte si výbornou vietnamskou kávu a pozorujte každodenní ruch – zamilujete se nejen do té kávy, ale do vietnamského stylu života.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

S rezervací ubytování nijak chvátat nemusíte. Raději doporučujeme sledovat vývoj místní situace a až nadejde vhodná doba, jednoduše mrkněte na Booking, Hotels a AirBnB. 

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Návod, jak si formalitu jednoduše vyřídit online z pohodlí vašeho domova, naleznete v našem článku.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Hanoje s Turkish Airlines za 12 966 Kč

Přehled akčních letenek z Prahy do Hanoje s Turkish Airlines a Qatar Airways

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Hanoje s Qatar Airways za 13 201 Kč

Přehled akčních letenek z Prahy do Hanoje s Turkish Airlines a Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Hanoj (HAN)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Turkish Airlines

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)