Prázdninové letenky z Vídně do Thajska (návrat do Mnichova/Frankfurtu)
23.4.2022

Prázdninové letenky z Vídně do Thajska (návrat do Mnichova/Frankfurtu)

7 800

O této nabídce

Z Thajského království včera přiletěly velmi příjemné zprávy poukazující na další vlnu uvolnění vstupních podmínek od 1. května 2022. Není proto od věci připomenout stále aktuální akční tarif saúdskoarabských aerolinek Saudia, o němž jsme vás jako první informovali již před měsícem. Díky kombinaci tzv. „open-jaw“ letenek si do Thajska můžete zaletět během celých letních prázdnin za skvělé ceny.

Odlety do Bangkoku jsou vždy vypravovány z Vídně, zatímco návraty z thajského hlavního města směřují do Frankfurtu (cena této kombinace je 7 800 Kč) nebo Mnichova (za 7 922 Kč)! Cestou do jihovýchodní Asie i zpět vás čeká jeden klidný přestup v Saúdské Arábie (žádná byrokracie není nutná), a to buď v Džiddě nebo Rijádu. Výhodou této nabídky je rozhodně také odbavené zavazadlo v základní ceně, naopak drobným negativem může pro někoho být zákaz servírování alkoholických nápojů na palubě tohoto dopravce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Od 1. května 2022 dojde k dalšímu usnadnění cestování do Thajska. Očkovaným cestovatelům bude stačit pouze certifikát (viz Evropský COVID pas), thajský formulář a cestovní pojištění. Neočkovaní nahradí očkovací certifikát negativním PCR testem a rezervací ubytování na prvních 5 dnů v zemi (není nutná karanténa).

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Thajska

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Frankfurtu za 7 800 Kč

Prázdninové letenky z Vídně do Thajska (návrat do Mnichova/Frankfurtu)


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)