Prázdninové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos
16.6.2023

Prázdninové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos

2 409

O této nabídce

Díky letošní novince v podobě přímé linky z Prahy na řecký ostrov Skiathos od nízkonákladové aerolinky Ryanair se můžete vydat o letních prázdninách k Egejskému moři za velmi příjemné ceny. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Skiathos pořídíte v rezervačním systému aerolinky za 2 409 Kč, a to v termínu od 28. 7. do 4. 8.

Další levné prázdninové letenky, jejichž ceny se víceméně pohybují kolem 3 tisíc korun, na vás čekají v druhé polovině července a zkraje srpna. Linka je dopravcem provozována 2× týdně (úterý a pátek), tudíž lze za slunečními paprsky vyrazit třeba jen na trochu více prodloužený víkend.

Jak se dostat z letiště nebo na sousední ostrovy Skopelos či Alonnisos se dočtete v našem novém průvodci „Letiště Skiathos (JSI)“.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Skiathos za 2 409 Kč

Prázdninové letenky z Prahy na řecký ostrov Skiathos


Bude se hodit

Letiště Skiathos (JSI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)