Prázdninové letenky z Prahy do Říma na mnoho termínů
13.12.2022

Prázdninové letenky z Prahy do Říma na mnoho termínů

1 188

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Wizz Air se objevila pořádná nálož levných letenek z Prahy do Říma během letních prázdnin v příštím roce. Prakticky jakýkoliv den, na nějž jsou vypsány lety dopravce na této trase, pořídíte jednosměrnou letenku za 719 Kč (nečlenové Wizz Air Discount Club pak za 979 Kč). V červnu se létá každý den, zatímco o letních prázdninách 5× týdně (lety nejsou vypsány na pondělí a pátek).

Zpáteční letenky z Prahy do Říma tedy ulovíte za 1 438 Kč (za předpokladu vlastnictví věrnostního členství) nebo za 1 958 Kč (všichni ostatní cestovatelé). Nejlevnější letenky na vás čekají na přelomu června a července – v termínu od 28. 6. do 4. 7. vyjdou dokonce na 1 188 Kč (1 708 Kč).

Do léta se samozřejmě ještě mohou objevit akční letenky na vybrané termíny za nižší ceny. Dá se ovšem předpokládat, že se nebude jednat o takto plošnou akci, v níž si vybere zcela každý, kdo do Říma nebo regionu Lazio plánuje cestovat.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Všechny cesty vedou do Říma

Řím je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulejte se uličkami a nechte se opálit horkým italským sluncem. Zastavte na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem vás nenechá dlouho otálet. A pokud by vás to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 1 188 Kč

Prázdninové letenky z Prahy do Říma na mnoho termínů


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)