Prázdninové letenky z Prahy do New Yorku za skvělé ceny
18.5.2022

Prázdninové letenky z Prahy do New Yorku za skvělé ceny

8 764

O této nabídce

Irská aerolinka Aer Lingus opět přichází s mimořádně atraktivní promo akcí na lety z Prahy do Severní Ameriky. Zaleťte si během letních prázdnin z Prahy do New Yorku za parádní cenu 8 764 Kč! Právě červenec a srpen jsou přitom nejexponovanější měsíce v roce a letenky do „Big Apple“ za tuto cenu lze označit za naprosto „TOP“! Tarif „Smart“ navíc obsahuje i odbavené zavazadlo, takže si na východním pobřeží USA můžete zashoppovat dle libosti a nemusí vás trápit limit v podobě malého zavazadla. V rámci obou směrů vás čeká jeden přestup v irském Dublinu – některé termíny slibují hladké a svižné přestupy, jindy je lze naopak protáhnout a zastávku využít k prohlídce Dublinu.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi v létě do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 764 Kč

Prázdninové letenky z Prahy do New Yorku za skvělé ceny


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)