Nejen prázdninové letenky z Prahy do New Yorku vč. odbaveného zavazadla
21.2.2022

Nejen prázdninové letenky z Prahy do New Yorku vč. odbaveného zavazadla

8 530

O této nabídce

EDIT (21. února, 12:30): Jedna z nejatraktivnějších akcí za hodně dlouhou dobu alias open-jaw letenky z Prahy do New Yorku a návratem na okolní letiště (Berlín, Mnichov, Vídeň) za 4 tisíce je už sice fuč. V nabídce Aer Lingus ale stále máte možnost koupit zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za hodně libovou cenu – 8 530 Kč, což je o cca 40 % méně než standardní cena.

Jedna z nejatraktivnějších akcí na dálkové v poslední době stále frčí! A to je důvod, proč bychom nabídku levných letenek z Prahy do New Yorku od irské aerolinky Aer Lingus za naprosto skvělou cenu měli oprášit! Vyrazte do ikonického města na východním pobřeží Spojených států amerických během hlavní sezony za 8 530 Kč! Kromě letů o letů během letních prázdnin (ale také v květnu a červnu) je další devízou této nabídky odbavené zavazadlo v základní ceně tarifu „Smart“, v němž jsou tyto letenky vystaveny!

Dostupných termínů rozhodně není málo a přehledně sesumírované je naleznete tradičně v našich kalendářích níže. Nejpestřejší výběr letenek za skvělé ceny na vás čeká v srpnu, ale několik kombinací stále ještě ulovíte i na květen/červen/červenec. Routing obsahuje jeden přestup na letišti v Dublinu. Přestupy jsou vesměs hladké. Jedinou výjimku tvoří návraty z New Yorku v pondělí, kdy vás čeká téměř celodenní zastávka v irském hlavním městě.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prázdniny do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 530 Kč

Nejen prázdninové letenky z Prahy do New Yorku vč. odbaveného zavazadla


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)