Prázdninové letenky na Mallorcu z Drážďan
13.4.2021

Prázdninové letenky na Mallorcu z Drážďan

1 286

O této nabídce

Již velikonoční svátky ukázaly, že po levných letenkách na Mallorcu bude v Německu velký hlad i letos. Na situaci mj. zareagoval také Ryanair, který s příchodem letních prázdnin zahájí provoz nové linky z Drážďan na Mallorcu. Vzhledem ke skvělé dostupnosti saského města pro české cestovatele (cca 1,5 hodiny autem z Prahy) by tato možnost mohla být zajímavou alternativou v případě letních letů na Mallorcu i pro vás. Trasa bude operována 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle) a nejlevnější zpáteční letenky z Drážďan na Mallorcu pořídíte za 1 286 Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Letní Mallorca

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 7. za 1 493 Kč
  • 14. – 21. 7. za 1 286 Kč
  • 21. – 28. 7. za 1 362 Kč
  • 18. – 25. 8. za 1 596 Kč
  • 1. – 8. 9. za 1 479 Kč

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Baleárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Baleárské ostrovy se nyní nachází v oranžové kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + doložit negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem. Do termínu vaší cesty se ovšem může jejich postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkat.

Náhled letenky z Drážďan na Mallorcu za 1 286 Kč

Prázdninové letenky na Mallorcu z Drážďan


Bude se hodit

Letiště Drážďany (DRS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)