Prázdninové letenky na Azorské ostrovy: z Prahy do Ponta Delgady
26.6.2023

Prázdninové letenky na Azorské ostrovy: z Prahy do Ponta Delgady

5 516

O této nabídce

Zaleťte si o letních prázdninách na „evropskou Havaj“, na Azorské ostrovy! Portugalská letecká společnost TAP Air Portugal nabízí relativně levné letenky na několik prázdninových termínů, čehož by měli využít všichni cestovatelé, kteří na toto nádherné souostroví v nejbližší době chystají. Zpáteční letenky z Prahy do Ponta Delgady na ostrově Sao Miguel pořídíte za ceny začínající na 5 516 Kč, což je letní termíny skutečně povedená cena! Levněji to letos v létě rozhodně nepůjde!

V rámci obou cest vás čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu (LIS). Ve většině případů se vždy v jednom směru nevyhnete delšímu layoveru (vč. nocování), během něhož ale snadno vyrazíte do města a nudit se rozhodně nebudete.

Veškeré informace o letišti v Ponta Delgadě (PDL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Ceny pronájmů vozů během letních prázdnin dramaticky stoupají nahoru a je nutné počítat s výdajem cca 2 tisíce Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Ponta Delgady za 5 516 Kč

Prázdninové letenky na Azorské ostrovy: z Prahy do Ponta Delgady


Bude se hodit

Letiště Ponta Delgada (PDL)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)