Prázdninové letenky do Chorvatska: Zadar z Prahy
23.7.2021

Prázdninové letenky do Chorvatska: Zadar z Prahy

1 198

O této nabídce

Druhá polovina letních prázdnin pomalu klepe na dveře a poptávka po cestování je stále veliká. Na zájem reaguje i největší evropská nízkonákladová aerolinka Ryanair a přidává na vybraných linkách z Prahy extra rotace. Na navýšení počtu spojení se mohou těšit cestovatelé pošilhávající po „klasice“ neboli výletu do Chorvatska. Zadar bude z Prahy během srpna nově dostupný 3× týdně, když k úterní a sobotní rotaci přibude ještě čtvrteční. A právě na čtvrtečních letech, nově nahraných do rezervačního systému dopravce, se dostanete na nejnižší částky. Ceny zpáteční letenek z Prahy do Zadaru během srpna začínají na 1 198 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

V případě cesty do Chorvatska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas)::

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin (jsou uznávány antigenní testy z tohoto seznamu);
  • očkovací certifikát (min. 22 dní od první dávky);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Chorvatsko je momentálně zařazeno do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Zadaru nebo kdekoliv jinde v Chorvatsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 198 Kč

Prázdninové letenky do Chorvatska: Zadar z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)