Prázdninová Aljaška z Prahy s odbaveným zavazadlem
1.7.2024

Prázdninová Aljaška z Prahy s odbaveným zavazadlem

15 025

O této nabídce

Nezapomenutelnou dovolenou zažiješ na nádherné Aljašce! S akčními letenkami do tamějšího největšího sídla, Anchorage, přichází německé aerolinky Condor a Lufthansa. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) via Frankfurt (FRA) do Anchorage (ANC) ulovíš v nabídce aerolinek za hodně libovou cenu 15 025 Kč. Základní tarif „Classic“ již navíc zahrnuje také zapsané zavazadlo k odbavení (max. 23 kg). Spojení mezi českou metropolí a leteckým hubem v německém Hesensku zajistí Lufthansa , lety mezi Frankfurtem a Aljaškou poté Condor. Za velmi lákavou cenu, která se na letech z Prahy na Aljašku příliš často nevyskytuje, jsou navíc k dispozici termíny v atraktivním období na konci letních prázdnin. Dostupných dat pro odlet a návrat je sice poskromnu, nicméně nejrychlejší cestovatelé si vyberou…

Letenky na Aljašku

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Podmínky pro cestování

Cesta na Aljašku

Cestování do Spojených států amerických, vč. Aljašky, je „jako dřív“– žádná byrokracie. Vystačíš si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním ti pomůže náš podrobný návod.

Náhled letenky z Prahy do Anchorage za 15 025 Kč

Prázdninová Aljaška z Prahy s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)