Portugalsko: říjnové letenky z Vídně do Fara
24.9.2021

Portugalsko: říjnové letenky z Vídně do Fara

766

O této nabídce

Jen do závěru října (tj. konce letního letového řádu) bude Ryanair létat z Vídně do portugalského Fara. Využijte proto jedné z posledních možností, jak se v letošním roce vypravit za pár kaček na jih Portugalska a užít si ještě teplého počasí. Zpáteční letenky z Vídně do Fara ulovíte v rezervačním systému aerolinky za ceny začínající na 766 Kč. Linka je obsluhována 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota).

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

V případě cesty do Portugalska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Lisabonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko je aktuálně zařazeno do oranžové kategorie.

Vzhůru do Fara

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Portugalska se vašim užitečným parťákem stane vlastní automobil. Nenechte nic náhodě a vyzvedněte si auťák přímo na letišti po příletu. Nabídku dostupných vozů naleznete tradičně v naší autopůjčovně. V příkladovém termínu vás půjčení auta vyjde na cca 500 Kč / den.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 776 Kč

Portugalsko: říjnové letenky z Vídně do Fara


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)