Portugalsko: letní Porto z Vídně
25.5.2021

Portugalsko: letní Porto z Vídně

822

O této nabídce

Levné letenky do portugalského města Porto na vás čekají v rezervačním systému obou velkých nízkonákladových aerolinek – Ryanairu i Wizz Airu. Nejlevnější zpáteční letenky pořídíte u irského dopravce na týdenní pobyt v druhé polovině června za 822 Kč. Pěkně vyjde také kombinace výletu na prodloužený víkend od 11. do 14. června, kdy letenky do Portugalska s odletem v pátek zakoupíte o irského dopravce, zatímco návrat v pondělí u jeho maďarského konkurenta.

PS: Ryanair stále umožňuje u všech letenek zakoupených do konce června bezplatnou změnu termínu (doplácet případně budete jen rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou).

Podmínky pro cestování

Do cesty do Portugalsko již nejsou omezeny pouze na nezbytné důvody a vydat se na jih Evropy můžete i za turistikou. Pro vstup na území Portugalska vystačíte s negativním PCR testem (ne starším 72 hodin) a vyplněným registračním formulářem. Více informací naleznete na webu VisitPortugal a stránkách Velvyslanectví ČR v Lisabonu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko se v současné době řadí mezi evropské premianty a nalézá se v oranžové kategorii. Aktuálně by tak pro návrat stačil negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) a vyplněný příjezdový formulář. Jeho pozice se ovšem do letních měsíců může ještě změnit – semafor je aktualizován na týdenní bázi. Pokud jste již naočkováni (alespoň 22 dní po první dávce) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, není pro návrat potřeba žádný test.

Nádherné Porto

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair nebo Wizz Air
 • Zavazadla:
  • Ryanair: příruční zavazadlo s limitem 40 × 25 × 20 cm
  • Wizz Air: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 20. 6. za 1 066 Kč s Ryanairem
  • 11. – 14. 6. za 1 056 Kč s Ryanairem a zpět s Wizz Airem
  • 20. – 27. 6. za 822 Kč s Ryanairem
  • 27. 6. – 5. 7. za 1 236 Kč s Ryanairem
  • 19. – 26. 7. za 1 018 Kč (bez WDC za 1 527 Kč) s Wizz Airem

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Portu nebo kdekoliv jinde na území Portugalska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 822 Kč

Portugalsko: letní Porto z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)