Podzimní výlet na Kypr: z Vídně do Larnaky
25.9.2023

Podzimní výlet na Kypr: z Vídně do Larnaky

732

O této nabídce

Prchněte před sychravým podzimním počasím na středomořský ostrov Kypr. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air pořídíte levné zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Larnaky (LCA) od 732 Kč (na inzerované ceny tradičně dostanou primárně členové WDC, zatímco ostatní cestovatelé se musí drobně připlatit). Za stokorunové částky jsou tentokráte dostupné letenky po čas listopadu a prosince, kdy na Kypru bude stále panovat příjemné sluneční počasí lákající ke koupačce ve vodách Středozemního moře.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Larnace (LCA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

Letenky do Larnaky

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Dovolená na Kypru = skvělá volba

Na průniku krásné přímořské přírody a bohaté historie vznikla ideální dovolenková destinace – Kypr. Jeho pláže omývané tyrkysovým mořem lákají k vodním radovánkám, rozeklaná skaliska a strmé útesy kolem vytváří úchvatné scenérie. Nad zdobnými mozaikami města Pafos a malovanými kostelíky v pohoří Troodos vaše srdce zaplesá. Kypr je malý ostrov pod vlivem hned tří kontinentů, sousedící Řekové mu dali klidný a uvolněný přístup k životu, Turecko zas výborné jídlo. Pochutnejte si na pečeném jehněčím nebo špízu z vepřového, sépiích, zelenině s jogurtovým dipem a na lahodném grilovaném sýru halloumi. Poddejte se stylu stolování mezze. A jako dezert mandle máčené v hroznovém víně anebo moučník zalitý sirupem z karobu, tedy svatojánského chleba.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v podzimních měsících vyjde na cca 3 000 Kč/týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za Kč

Podzimní výlet na Kypr: z Vídně do Larnaky


Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)