Podzimní Pisa z Prahy nejen na prodloužené víkendy
27.10.2023

Podzimní Pisa z Prahy nejen na prodloužené víkendy

od 1 063

O této nabídce

Ještě jste nebyli v Toskánsku? To je ale chyba, kterou však můžete hravě napravit díky aerolince Ryanair. Podzimní Pisa z Prahy je k mání nejen na prodloužené víkendy od 1 063 Kč. Za tuto cenovku pořídíte termín od 1. do 4. listopadu, další napříč listopadem a prosincem koupíte o pár korun dráž.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete kabinové zavazadlo větší, zakoupíte ho v rámci služby Priority od 332 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 369 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nádherné Toskánsko vám vyrazí dech

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte Toskánsko křížem krážem. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od skvělých 107 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkovací certifikát ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 1 063 Kč
Podzimní Pisa z Prahy nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Pisa (PSA)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)