Podzimní letenky z Vídně do Porta
13.9.2021

Podzimní letenky z Vídně do Porta

557

O této nabídce

V aktuální promo akci nízkonákladové aerolinky Ryanair na letenky z Vídně ulovíme mj. levné letenky do Portugalska. Zpáteční letenky z Vídně do Porta za 557 Kč jsou dostupné na několik listopadových termínů (jedná se o kombinace letů středa – středa). Dřívější termíny v druhé polovině září a říjnu vychází o něco dráže, přesto lze i letenky z Vídně do Porta za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny rozhodně považovat za atraktivní.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Portugalska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Lisabonu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko je aktuálně zařazeno do červené kategorie.

Proč do Porta?

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na bydlo v Portu je tento skvěle hodnocený Guest House Julias za 507 Kč včetně snídaně v ceně.

Autopůjčovna

Celý sever Portugalska (a nejen ten) nejsnadněji prozkoumáte s vlastním automobilem. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o nabídce dostupných vozů. V příkladovém termínu vás týdenní pronájem malé káry vyjde na 2 tisíce Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 557 Kč

Podzimní letenky z Vídně do Porta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)